گوشی های سامسونگ سریA 2020
گوشی های جدید سامسونگ ۲۰۲۰ ارائه میشوند

سری جدید گلکسی ای و سری جدید گلکسی ام از سامسونگ امسال با استقبال خوبی از کاربران و منتقدین رو به رو شد. این گوشی‌ها با مشخصاتی که داشتند قیمت گوشی سامسونگ در بخش میان‌رده تحت تأثیر قرار دادند. گزارش‌های اخیر نشان می‌دهد سامسونگ ساخت گوشی‌های موبایل جدیدی از سری ای و گلکسی ام را در برنامه دارد. انتظار می‌رود این گوشی‌ها از سال آینده وارد بازار شود. گلکسی ای ۵۱ و گلکسی ای ۷۱ که در ماه دسامبر رونمایی شدند، اولین گوشی‌های سری گلکسی ای هستند که از این ماه به بازار عرضه می‌شوند.

سامسونگ سری A 2020

یکی از خبرهایی که در توییتر منتشر شده نشان می‌دهد که سامسونگ برای سری جدید گلکسی A که احتمالاً در سال ۲۰۲۱ رونمایی خواهد شد علامت تجاری تعیین کرده است. این مارک تجاری توسط شرکت بین‌المللی حقوقی SungAm Suh در کره جنوبی ثبت شده است.

در این علائم تجاری یا ترید مارک نام‌هایی مانند Galaxy A12 ،Galaxy A22 ،Galaxy A32 ،Galaxy A42 ،Galaxy A52 ،Galaxy A62 ،Galaxy A72 ،Galaxy A82 و Galaxy A92 را نشان می‌دهد.

این علائم تجاری یا ترید مارک نام‌هایی مانند Galaxy A12 ،Galaxy A22 ،Galaxy A32 ،Galaxy A42 ،Galaxy A52 ،Galaxy A62 ،Galaxy A72 ،Galaxy A82 و Galaxy A92 را نشان می‌دهد. از آنجایی که انتظار می‌رود که سامسونگ از این گوشی‌ها در سال آینده رونمایی کند صحبت در مورد مشخصات این گوشی‌ها خیلی زود است؛ اما بدون شک از جمله آپشن‌هایی خواهند بود که بر قیمت گوشی سامسونگ در سال ۲۰۲۰ تأثیرگذار و از این نظر تنوع بیشتری را برای کاربران ارائه خواهند داد.